MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST


Vaulens treningskamper siden 2002
(11.03.22) I denne oversikten har vi tatt med treningskamper for Vaulens A-lag siden 2002. Vi har ikke inkludert Rogalandscup og Pol-turneringen.
Denne statistikken starter i 2002 da det er da vi har full oversikt over alle kamper som har blitt spilt.
Resultater i fet skrift har link til kampreferat.

Treningskamper Vaulen A 2002 - 2022
08.02.02
Randaberg B 4-2 Anders Idsø 3, Inge Martin Hinna
14.02.02 Buøy H 1-1 Inge Martin Hinna
20.02.02 Viking 2
B 2-1 Inge Martin Hinna 2
01.03.02 Orre B 4-2 Pedro Salgado, Eirik Ekholdt, Inge Martin Hinna, Kjetil Aasland
07.03.02 Sandnes FK
H 1-3 Jan Erik Ahlstrand Pedersen
15.03.02 Ganddal B 1-2 Eirik Ekholdt
20.03.02 Hundvåg B 3-4 Jarle Eike 2, Erik Gysland
04.04.02 Sola B 2-2 Anders Idsø, Alexander Landsnes
12.04.02 Sola H 5-0 Alexander Landsnes, Jan Tore Kleiberg 2, Eirik Ekholdt, Pedro Salgado
20.04.02 Madla B 2-1 Eirik Ekholdt, Jarle Eike
30.07.02 Sandnes FK
B 1-6 Eirik Ekholdt
30.01.03 Hana H 2-1 Eirik Ekholdt, Thomas Idsø
14.02.03 Staal B 4-2 Pedro Salgado, Anders Idsø, Jarle Eike, Olav Barstad Lund
20.02.03 Sandnes FK
H 0-1
26.03.03 Figgjo H 5-2 Anders Idsø, Eirik Ekholdt 3, Jarle Eike
08.03.03 Klepp H 2-0 Thomas Idsø, Ronny Hauge
13.03.03 Hundvåg H 0-1
19.03.03 Madla H 2-1 Anders Idsø, Jan Tore Kleiberg
24.03.03 Randaberg B 1-4 Knut Ivar Tjeltveit
03.04.03 Buøy H 3-2 Eirik Ekholdt, Stein-Ivar Andersen, Thomas Idsø
05.02.04 Riska H
4-0 Henning Frode Holm 2, Christophe Dagsland 2
23.02.04 Ganddal H 9-0 Christophe Dagsland 4, Anders Idsø, Øyvind Vollen, Eirik Ekholdt, Henning Frode Holm 2
27.02.04 Bryne 2
B 3-0 Ronny Hauge, Eirik Ekholdt, Anders Idsø
02.03.04 Figgjo B 5-2 Thomas Idsø 2, Anders Idsø 2, Christophe Dagsland
11.03.04 Hundvåg H 5-0 Anders Idsø 2, Alexander Landsnes, Henning Frode Holm
16.03.04 Eiger B 2-1 Christophe Dagsland, Eirik Ekholdt
22.03.04 SIF B 2-3 Jarle Eike 2
31.03.04 Sandnes Ulf
B 1-2 Stein-Ivar Andersen
03.02.05 Buøy H 2-1 Thomas Idsø, Ronny Hauge
10.02.05 Staal H 2-1 Ronny Hauge, Anders Idsø
17.02.05 Eiger H 4-2 Christophe Dagsland, Magne Christiansen, Thomas Idsø, Eirik Ekholdt
25.02.05 Bjerkreim B 1-1 Stian Husvæg
28.02.05 Varhaug B 1-2 Stian Husvæg, Anders Idsø
17.03.05 SIF H 0-3
01.04.05 EIK B 2-2 Anders Idsø, Henning Frode Holm
11.04.05 Rosseland H 12-0 Sverre Gjuvsland, Henning Frode Holm 4, Christophe Dagsland 2, Stian Husvæg 2, Anders Idsø, Stein-Ivar Andersen, Ronny Hauge
03.08.05 Ålgård B 0-2
20.01.06 Hinna H 6-0 Magne Christiansen 3, Christophe Dagsland, Thomas Idsø, Tom Stian Sunde
02.02.06 Havørn B 3-0 Morten Wiik 2, Eivind Staurland
09.02.06 SIF N 2-1 Thomas Idsø, Christophe Dagsland
18.02.06 Buøy B 0-0
24.02.06 Vardeneset B 0-4
18.03.06 Ålgård B 2-1 Anders Idsø, Christian Lyse
23.03.06 Randaberg H 3-0 Anders Idsø, Christophe Dagsland, Thomas Nyland
28.03.06 Ganddal B 3-0 Robert Hovland, Anders Idsø, Christophe Dagsland
01.04.06 EIK B 0-1
03.08.06 Hinna H 0-4
23.01.07 Havørn B 1-1 Thomas Idsø
02.02.07 Buøy B 2-0 Jean Andre Gjelsten, Trond Kenneth Kindervåg
05.02.07 S. Ulf 2
B 3-3 Eivind Staurland, Anders Idsø, Trond K. Kindervåg
16.02.07 Vardeneset B 1-2 Trond Kenneth Kindervåg
08.03.07 Sola H 4-2 Magne Christiansen 2, Anders Idsø, Tore Søraas
13.03.07 Staal H 0-1 (Første kamp på Vaulenbanen)
22.03.07 Vidar H 0-2
23.03.07 Skjold B 1-6 Trond Kenneth Kindervåg
29.03.07 Brodd B 2-1 Thomas Idsø, David Møller
25.01.08 Hinna H 5-1 Anders Idsø, Magne Christiansen 2, Are Meling, Stian Falnes
31.01.08 Brodd B 6-3 Alexander Nilsen Surdal, Kenneth Dahle, Are Meling 2, Tore Søraas, Magne Christiansen
11.02.08 Staal B 0-1
15.02.08 Hundvåg H 7-1 Anders Idsø, Marius Fossmark 2, Stian Refvik, Are Meling, Stian Lima, Daniel Lie
22.02.08 Sola H 0-1
29.02.08 Sandved B 3-2 Alexander Nilsen Surdal, Stian Lima, Are Meling
06.03.08 Havørn B 2-1 Magne Christiansen, Anders Idsø
12.03.08 Buøy B 1-5 Stian Falnes
15.03.08 Klepp B 0-6
25.03.08 Nærbø B 5-1 Magne Christiansen 2, Are Meling 2, Alexander Nilsen Surdal
29.03.08 Vidar B 0-3
25.07.08 Austrått B 5-1 Stian Falnes, Daniel Lie 2, Magne Christiansen, Ojan Bijan
30.01.09 Buøy H 3-1 Alexander Landsnes, Jostein Eidem, Christian Lyse
21.02.09 Vidar H 1-3 Magne Christiansen
27.02.09 Hana B 2-1 Jostein Eidem, selvmål
06.03.09 Sola B 1-1 Anders Idsø
24.03.09 Brodd B 1-1
Henrik Jelsa
27.03.09 Staal H 4-1 Alexander Landsnes, Alexander Nilsen Surdal 2, Anders Idsø
02.04.09 Hinna B 0-3
30.07.09 Austrått B 3-4 Christian Lyse, Are Meling, Alexander Nilsen Surdal
30.01.10 Buøy B 0-0
07.02.10 Vardeneset B 0-1
12.02.10 Brodd B 0-4
20.02.10 Buøy B 2-0 Anders Dale, David Møller
22.02.10 Hana B 2-2 Anders Dale 2
10.03.10 Ålgård B 3-3 Henrik Jelsa, Anders Idsø 2
12.03.10 Brodd H 3-2 Jostein Eidem, Fredrik Berntsen, Marius Fossmark
18.03.10 Ganddal H 4-0 Henrik Jelsa 3, Magnus Kartevold
05.04.10 Sola B 0-1
31.07.10 Sola B 1-1 Ronny Hauge
28.01.11 Brodd B 1-2 Thomas Idsø
03.02.11 Sandnes U 2
H 4-6 Magne Christiansen, Thomas Idsø, Gaute Schei, David Møller
11.02.11 Vardeneset B 2-2 Gaute Schei, Thomas Idsø
17.02.11 Hinna B 1-2 Stian Lima
03.03.11 Frøyland B 1-3 Magne Christiansen
14.03.11 SIF H 1-0 Selvmål
19.03.11 Sauda B 3-4 Magne Christiansen 2, Henrik Jelsa, Sven Ole Høvring
24.03.11 Buøy B 2-2 Magne Christiansen, Henrik Jelsa
04.08.11 Varhaug B 3-4 Espen Nilsen Gjøsund, Henrik Jelsa 2
17.10.11 Buøy H 4-4 Magne Christiansen 4
02.02.12 Buøy H 1-2 Marius Fossmark
16.02.12 Hinna B 4-2 Are Meling 2, Anders Idsø, David Berg
25.02.12 Brodd N 4-3 Are Meling, 2, Gaute Schei, Magne Christiansen (Randaberg Arena)
28.02.12 SIF H 1-3 Magne Christiansen
08.03.12 Mastra H 10-0 Magne Christiansen 6, Sven Ole Høvring, Christer Husvæg, Eivind Staurland, Jarle Eike
15.03.12 Rosseland H 3-0 Magne Christiansen 2, John Sanne
09.08.12 Hundvåg H 2-0 Daniel Vatland, John Sanne
01.02.13 Madla N 3-1 Eirik Hadland, Joachim Boxill Knutsen, Halil Husic (Randaberg Arena)
07.02.13 Lura B 2-3 Stian Lima, Anders Dale
17.02.13 Frøyland H 1-1 Jon Nessa
02.03.13 Brodd H 3-0 Kevin Hodneland, Trym Berge Øvrebø, selvmål
12.03.13 Vidar H 1-2 Thomas Idsø
26.07.13 Brodd H 5-4 John Sanne, Anders Idsø, Fredrik Fossmark, Bård Ledaal 2
08.08.13 Hinna H 4-1 Fredrik Fossmark, Bård Ledaal 2, Andreas Meier Strømme
13.08.13 Buøy H 3-0 Fredrik Fossmark 2, Marius Fossmark
08.10.13 Hinna B 7-3 Eirik Hadland, Eivind Ovedal 2, Kevin Hodneland, Fredrik Fossmark 3
06.02.14 Brodd B 6-3 Vegard Natland, Ingvald Halgunset 2, Amar Kotlica, Ørjan Bergum, Gaute Schei
14.02.14 Austrått B 1-0 Ingvald Halgunset
27.02.14 Frøyland H 2-1 Amar Kotlica, Vegard Natland
03.04.14 Sandnes Ulf 2
H 3-4 Gaute Schei, Jimmy Jonevret, Erlend Mohus
26.02.15 Hinna B 2-1 Amar Kotlica 2
06.03.15 Sola H 2-3 Audrius Mirauskas, Helge Ringdal
13.03.15 Randaberg B 0-4
21.03.15 Vidar B 0-6
28.07.15 Eiger H 0-0
28.01.16 Hana B 3-3
Ceu Lian Khar, selvmål, Ole Wick Henriksen
12.02.16 Sandved H 6-2 Audrius Mirauskas, Alexander Nilsen Surdal 3, Ceu Lian Khar 2
19.02.16 Jarl B 4-1 Tony Tran, Ceu Lian Khar, Sander Oaland, Alexander Nilsen Surdal
26.02.16 Sunde H 0-2
03.03.16 Havørn B 2-2 Olav Hovstad, Audrius Mirauskas
02.02.17 Jarl H 2-0 Andreas Jonassen
09.02.17 SIF B 1-4 Audrius Mirauskas
17.02.17 Hinna B 1-3 Ole Wick Henriksen
23.02.17 Vardeneset H 1-0 Ørjan Bergum
17.03.17 MIL B 1-1 Kristian Gaard
01.02.18 Vidar 2
H 0-2
07.02.18 SIF H 2-0 Even Sandøy Nærum, Oskar Moe
22.02.18 Jarl B 0-4 Oskar Moe, Daniel Lie, Ole Wick Henriksen 2
02.03.18 Vardeneset B 0-6
08.03.18 FC Show
H 1-2 Audrius Mirauskas
22.03.18 Hana B 5-4 Ole Wick Henriksen 4
07.02.19 Austrått B 2-2 Jørgen Helland 2
14.02.19 Sunde B 1-2 Selvmål
22.02.19 Vidar 2
H 3-2 Selvmål, Idar Røed Randeberg, Fredrik Stray Tjaum
05.03.19 Lura B 2-2 John Petter Gilje, Audrius Mirauskas
16.03.19 Hisøy B 1-1 Gaute Schei
20.03.19 Randaberg H 1-1 Thomas Surdal Arnesen (Vikings treningsbane)
11.04.19 Kåsen H 5-3 Selvmål, Thomas Surdal Arnesen, Alexander Nilsen Surdal, Bendik Aarstad 2
07.08.19 SIF B 2-2 Morten Fløtre Solheim, Tobias Fosse Ekeland
07.02.20 Hana H 1-6 Amund Belaska
20.02.20 Hana B 0-1
05.03.20 Rosseland B 0-5
26.08.21 Vardeneset H 0-4
03.02.22 Vaulen B
H 3-5 Jonatan Hebnes 2, selvmål
07.02.22 Ganddal B 4-5 Vetle Andre Birkedal 2, Jan Philip Aartun, Anders Schreuder
22.02.22 MIL B 1-2 Anders Emilsen Schreuder
03.03.22 Buøy H 1-0 Vetle Andre Birkedal
10.03.22 Vidar 2
H 4-0 Vegard Natland 2, Bendik Aarstad, Amar Kotlica
30.03.22 SIF B 4-0 Vegard Natland, Daniel Nicol, Even Kvame, Amar Kotlica
04.04.22 Forus & G.
H 1-4 Amar Kotlica