VAULEN BEACHBOYS
f<< Tilbake til vaulen.com
MILJØLAGET VAULEN B





KAMPARKIVET

2023
24.01.23 Vaulen A H Trening
0-7
08.02.23 Tjensvoll B Trening 18:30 Sørmarkå Arena KG
23.02.23 Austrått B Trening 20:00 Iglemyr KG
12.04.23 Høle H Serie 20:00 Vaulenbanen
18.04.23 Riska 2
B Serie 20:00 Riska stadion
26.04.23 Kvitsøy H Serie 19:00 Vaulenbanen
05.05.23 Pol B Serie 18:00 Stemmen
10.05.23 SIF 2
H Serie 20:00 Vaulenbanen
23.05.23 Storhaug B Serie 20:00 Midjord
30.05.23 Forus & G. 2
B Serie 20:00 Knudamyrå
06.06.23 Bogafjell 2
H Serie 20:00 Vaulenbanen
12.06.23 Brodd 2
B Serie 20:00 NSE-banen Midjord
19.06.23 Høle B Serie 19:00 Høle grasbane
23.08.23 Riska 2
H Serie 20:00 Vaulenbanen
27.08.23 Kvitsøy B Serie 14:00 Kvitsøy stadion
06.09.23 Pol H Serie 20:00 Vaulenbanen
20.09.23 SIF 2
B Serie 20:00 Siffen
27.09.23 Storhaug H Serie 20:00 Vaulenbanen
04.10.23 Forus & G. 2
H Serie 20:00 Vaulenbanen
21.10.23 Bogafjell 2
B Serie 14:00 Bogafjellbanen
27.10.23 Brodd 2
H Serie 18:30 Vaulenbanen

2022
22.01.22 Madla N Pol finale
3-2 Vegard Natland, Morten Fløtre Solheim, Amar Kotlica
03.02.22 Vaulen A
H Trening 5-3 Torbjørn Ankerheim 2, David Møller, Harun Bashir Ali, Øyvind Vollen
08.03.22 Sørmarkå H Trening 2-4 Alexander Nilsen Surdal, Eivind Ankerheim
17.03.22 SK Jarl
B Trening 2-1 John Petter Gilje, Eric Ordaz
24.03.22 Våganes H Trening 3-1 David Møller, Henrik Lauvsnes, Eivind Ankerheim
30.03.22 Madla 2
B Obos Cup
4-4 Morten Nygård, Simon Sakkestad, David Møller, Audrius Mirauskas
05.04.22 Madla 3
B Trening 1-2 Espen Knudsen
22.04.22 SIF 2
B Serie 3-1 Michael Sivertsen, John Petter Gilje, Alexander Nilsen Surdal
26.04.22 Fiskå H Serie 3-0 Jan Philip Beto Aartun 2, Bendik Aarstad
03.05.22 Hinna 2
B Serie 3-1 Simon Sakkestad, Jan Philip Beto Aartun, Bendik Aarstad
09.05.22 Sandved H Obos Cup
3-0 Bendik Aarstad 2, Morten Nygård
21.05.22 Hjelmeland H Serie 6-2 John Petter Gilje 2, J H Ås, Morten Nygård, M Sivertsen, M Fløtre Solheim
24.05.22 Storhaug
B Serie 4-2 Jan Philip Beto Aartun 2, Alexander Nilsen Surdal, Håvard Nygård
31.05.22 Pol H Serie 3-2 Audrius Mirauskas, Bendik Aarstad, Torbjørn Ankerheim
11.06.22 Suldal B Serie 2-1 Torbjørn Ankerheim, Thomas Surdal Arnesen
14.06.22 Brodd 2
H Serie 5-1 A Nilsen Surdal 2, T Ankerheim, B Aarstad, M Fløtre Solheim
21.06.22 SIF 2
H Serie 4-1 Thomas S Arnesen, Alexander N Surdal, Michael Sivertsen, Bendik Aarstad
27.06.22 Finnøy B Obos Cup 5-1 Bendik Aarstad 2, Audrius Mirauskas, Håvard Nygård, John Petter Gilje
15.08.22 Fiskå B Serie 3-3 Hogne Heggheim, Alexander Nilsen Surdal, Michael Sivertsen
23.08.22 Hinna 2
H Serie 1-4 Torbjørn Ankerheim
29.08.22 Havdur B Obos kv.
3-0 Bendik Aarstad, Jørgen Helland 2
05.09.22 Hjelmeland B Serie 4-1 Bendik Aarstad 2, Håvard Nygård, Torbjørn Ankerheim
12.09.22 Storhaug H Serie 5-1 Amund Belaska, David Møller, A Nilsen Surdal, M Sivertsen, A Berge
22.09.22 Pol B Serie 4-2 Alexander Nilsen Surdal 2, John Petter Gilje 2
01.10.22 Suldal H Serie 7-1 M Fløtre Solheim 2, E Knudsen 2, V Birkedal, S Isene, M Sivertsen
08.10.22 Brodd 2
B Serie 2-4 Morten Fløtre Solheim, Torbjørn Ankerheim
20.10.22 Våganes H
KM-semi 4-2 Bendik Aarstad 2, Morten Fløtre Solheim, Audrius Mirauskas
01.11.22 Ganddal H Obos sf
3-5 Bendik Aarstad 2, Espen Knudsen
14.11.22 Lye
H KM-finale 3-0 Magnus Kartevold, Michael Sivertsen, John Petter Gilje
22.11.22
Mastra N Pol-turn 5-0 Håvard Nygård 2, Aleksander Gundersen, Vetle Birkedal, Even Kvame
24.11.22 Pol N Pol-turn 2-1 Even Kvame, Audrius Mirauskas
28.11.22 Show N Pol-turn 3-1 Aleksander Gundersen, Vetle Birkedal, Vegard Natland
30.11.22 Våganes N Pol-turn 1-2 Håvard Nygård
05.12.22 Sunde N Pol-turn 5-0 Vetle Birkedal 2, Audrius Mirauskas, Amar Kotlica, Espen Knudsen
08.12.22 Våganes
N Pol-turn 4-1 Vetle Birkedal 2, Aleksander Gundersen, John Petter Gilje
10.12.22 Vardeneset N Pol-turn 1-0 Håvard Nygård (TV-sendt finale)





2021

06.08.21 Kvitsøy B Obos Cup
3-0 John Petter Gilje (straffe før kamp), Torbjørn Ankerheim 2
12.08.21 Sunde 3
H Trening 0-3
16.08.21 Lura 2
B Serie 4-1 Simon Sakkestad 2, Alexander Nilsen Surdal, Morten Fløtre Solheim
19.08.21 Lye H Obos Cup
4-4 Tom Arne Bø Pedersen 2, John Petter Gilje, Anders Idsø
23.08.21 Gjesdal H Serie 0-3
26.08.21 Madla 3
H Obos Cup
3-0 (Vaulen vant på walkover)
07.09.21 Hinna 2
B Serie 1-0 John Petter Gilje
13.09.21 Bogafjell 2
B Serie 1-2 John Petter Gilje
21.09.21 Dirdal
H Serie 3-2 Morten Fløtre Solheim, Alexander Nilsen Surdal, John Petter Gilje
27.09.21 Riska 2
B Serie 0-0
30.09.21 Hana H Obos m.s
5-4 Bendik Aarstad 2, Audrius Mirauskas 2, John Petter Gilje
03.10.21 Ganddal 2 H Serie 2-1 Bendik Aarstad, Aleksander Berge
05.10.21 Bogafjell B Obos m.s
2-4 John Petter Gilje, Simon Sakkestad
09.10.21 Våganes H Serie 2-1 Daniel Lie 2
02.11.21 Kopervik B Obos kv
2-7 John Petter Gilje, Bendik Aarstad
08.11.21 Pol N Pol-turn. 0-1  
10.11.21 Madla N Pol-turn.
2-3 Henrik Lauvsnes, Jan Philip Beto Aartun
16.11.21 Tasta N Pol-turn.
1-3 David Møller
18.11.21 SIF N Pol-turn.
2-1 David Møller, Audrius Mirauskas
29.11.21 Vardeneset N Pol kvart
2-1 John Petter Gilje, Alexander Nilsen Surdal
02.12.21 Tasta N Pol semi
7-6 Audrius Mirauskas 2 (5-4 på straffer)


B-lagets historie
Vaulen deltok i rekruttserien for første gang i 1947/48-sesongen. Frem til og med 2019 hadde man deltatt i 57 sesonger. Før 1997 spilte rekruttlag i eget seriesystem som er litt krøkkete å forstå. Man spilte på nivå B (2. divisjon) i 16 sesonger, på nivå C i 15 sesonger og på nivå D i 3 sesonger.

Fra 1997 ble toerlag introdusert i vanlig seriespill. Man startet nederst i 7. divisjon hvor det ble opprykk på første forsøk.
Siden da har man stort sett holdt seg i 6. divisjon, men man var oppe i 5. divisjon i perioden 2008-2010.

Resultater fra perioden 2004 til 2019 finner man her!

År Div Pl K S U T +
- P Toppscorer Trener
1997 7-2 2 16 10 0 6 66 45 30 Trond Førde Eriksen 23
Kurt Torgrimsen
1998 6-4 7 22 8 4 10 62 89 28 Tron Husberg 12
Kurt Torgrimsen
1999 6-4 9 22 7 3 12 60 102 24 Eirik Ekholdt 16
Kurt Torgrimsen
2000 6-2 6 18 5 3 10 52 84 18 Morten Skogen 7
K Hjelm, R Larsen, T Bjelland
2001 6-2 6 18 7 2 9 39 60 23 Eirik Ekholdt 11

2002 6-3 5 14 4 5 5 31 26 17
Jone Halvorsen
2003 6-3 2 16 9 3 4 43 31 30
Tom Elseth, Jone Halvorsen
2004 6-3 5 16 5 6 5 42 37 21
Christian Lie
2005 6-3 3 14 9 3 2 47 27 30
Christian Lie
2006 6-3 3 18 11 3 4 47 42 36
Ole B Bredesen, R Johnsen
2007 6-3 2 16 10 4 2 73 29 34
R Hauge, H Sæther
2008 5-2 3 18 7 4 7 50 39 25
Ronny Hauge
2009 5-2 6 16 5 4 7 35 44 19
Svein Øksnevad
2010 5-3 9 20 5 2 9 26 43 17 Strøket pga ga 2 W.O
Stian Myklebust
2011 6-2 8 18 7 0 11 45 44 21
Anders Idsø, Ronny Hauge
2012 6-1 7 18 5 3 10 26 48 18
Tom-Are Svenning
2013 6-2 6 14 5 0 9 48 50 15
Tom-Are Svenning
2014 6-2 5 18 9 4 5 67 44 31
Ø Vollen, Tom-Are Svenning
2015 6-2 7 14 4 2 8 32 35 14
Stian Myklebust
2016 6-2 9 18 5 1 12 39 56 16 Inge Moy 17
T-A Svenning, S Seipæjærvi
2017 6-3 3 14 8 2 4 39 33 26 Inge Moy 13
S Sakkestad, Lars Kittang
2018 6-3 4 18 9 2 7 54 44 29
Simon Sakkestad
2019 6-3 7 18 7 2 9 39 56 23 Eivind Ankerheim 12
Simon Sakkestad
2020 6-2 0 0 0 0 0 0 0 0 Alle kamper avlyst Jarle Eike, Stian Refvik
2021 6-2 3 8 5 1 2 14 10 16 John Petter Gilje 9 Jarle Eike
2022 6-3 1 16 13 1 2 59 27 40 Bendik Aarstad 16
Jarle Eike
2023 6-








Robert Solvang

f