MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST


Kampkalender 2022
(20.05.22) Her er en samlet oversikt over alle kamper i senioravdelingen, samt kamper i ungdomsavdelingen vi kjenner til.
Oversikt over de forskjellige lags terminlister finner man her!
Kampene er manuelt hentet inn, sjekk derfor alltid opp mot orginalen her!


Forklaring
De forskjellige lag er inndelt i fargekoder.

Endringer kan forekomme, men var ajour 20. mai.

Det er ikke terminlistemøter i år, men lagene kan endre på nettet vederlagsfritt innen gitte frister. C-lag og veteran arrangerer internt underveis i egne treningstider eller ledige banetider.

Oversikt over barnefotballen finner man her!

Klubben har egen banekalender her! Treningstider finner man her!

Kampkalender
Dag Dato Hjemmelag Bortelag Kl Arena
Lørdag 22.01 Madla
Vaulen A+B
2-3 Stemmen
Torsdag 03.02 Staal G16-3
Vaulen G16
3-3 Jørpe. (Kviaserien)
Torsdag 03.02 Vaulen A
Vaulen B
3-5 Vaulenbanen (T)
Torsdag 03.02 Vaulen A Vaulen B 3-5 Vaulenbanen (T)
Mandag 07.02 Ganddal
Vaulen A
5-4 Ganddalbanen (T)
Onsdag 09.02 Vaulen G16 Brodd G16-2
1-2 Vaulenbanen (KS)
Søndag 20.02 Vidar G16-2
Vaulen G16
3-1 Lassa kunst (KS)
Tirsdag 22.02 MIL Vaulen A
2-1 Tau stadion (T)
Onsdag 23.02 Vaulen G16 Bogafjell G16-2
6-1 Vaulenbanen (KS)
Torsdag 03.03 Vaulen A
Buøy 1-0 Vaulenbanen (T)
Tirsdag 08.03 Jarl G16
Vaulen G16
4-1 Jarlabanen (KS)
Tirsdag 08.03 Vaulen B
Sørmarkå 2-4 Vaulenbanen (T)
Torsdag
10.03 Vaulen A
Vidar 2
4-0 Vaulenbanen (T)
Torsdag 17.03 Jarl Vaulen B
1-2 Jarlabanen (T)
Lørdag 19.03 Vaulen G13
Madla G13
0-2 Kn. myrå 2 (HPC)
Lørdag 19.03 Vaulen G13
Vidar G13-2
0-0 Kn. myrå 3 (HPC)
Lørdag 19.03 Vaulen G13
Randaberg G13-3
2-0 Kn. myrå 2 (HPC)
Søndag 20.03 Vaulen G13
Forus & G G13-2
2-0 Kn. myrå 1 (B 1/4)
Søndag 20.03 Vaulen G13
Våganes G13-2
0-1 Kn. myrå 1 (B 1/2)
Tirsdag 22.03 Vaulen Oransj
Vaulen Hvitt
4-2 Vaulenbanen (I)
Tirsdag 22.03 Vaulen G16
Jarl G16-2
3-1 Vaulenbanen
Torsdag 24.03 Vaulen B
Våganes 3-1 Vaulenbanen (T)
Tirsdag 29.03 Kvitsøy J13
Vaulen J13-2
1-7 Kvitsøy stadion
Tirsdag 29.03 Vidar G16-3
Vaulen G16
1-1 Kaph Lassa
Onsdag 30.03 Madla 2
Vaulen B
4-4 ISS KG (OC)
Onsdag
30.03 SIF Vaulen A
0-4 Siffen (T)
Mandag 04.04 Vaulen A
Forus & Gausel
1-4 Vaulenbanen (T)
Tirsdag 05.04 Madla 3
Vaulen B
1-2 ISS kunstgress (T)
Onsdag 06.04 Vaulen J13-2
Brodd J13
3-0 Vaulenbanen
Tirsdag 19.04 Figgjo 7er
Vaulen C
1-6 Figgjo
Onsdag 20.04 Vaulen J14
Eiger
3-1 Vaulenbanen
Onsdag 20.04 Forus & G J13-3
Vaulen J13-2
2-3 Knudamyrå 1
Onsdag 20.04 Klepp G13
Vaulen G13
7-1 Bane Nord
Torsdag 21.04 Tjensvoll Vaulen A
0-6 Sørmarka kunst
Torsdag 21.04 Staal G16-3
Vaulen G16
3-1 TF Banen
Fredag 22.04 SIF 2
Vaulen B
1-3 SIF kunstgress 1
Tirsdag 26.04 Vaulen G16
Forus & G. G16-2
5-3 Vaulenbanen
Tirsdag 26.04 Vaulen B
Fiskå 3-0 Vaulenbanen
Mandag 02.05 Vaulen J13-2
Sola J13
11-2 Vaulenbanen
Mandag 02.05 Vaulen A
Vardeneset 2
1-1 Vaulenbanen
Tirsdag 03.05 Hinna 2
Vaulen B
1-3
Wintershall Dea
Onsdag 04.05 Vaulen G13
Ålgård G13-4
1-3 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 04.05 Vidar 3
Vaulen C
3-3 Lassa
Torsdag 05.05 Vardeneset G16-2
Vaulen G16
4-1 Vardeneset KG 1
Torsdag 05.05 Vaulen M39
Vardeneset M39
8-0 Vaulenbanen
Torsdag 05.05 Mastra Vaulen A
2-1 Rennesøy fotballb.
Mandag 09.05 Vaulen J13-1
Vidar J13
1-5 Nye Hetlandsbanen
Mandag 09.05 Vaulen B
Sandved 3-0 Vaulenbanen (OC)
Tirsdag 10.05 Vaulen G16
Hinna G16-2
3-0 Vaulenbanen
Onsdag 11.05 Bogafjell G13-3
Vaulen G13
9-0 Bogafjellbanen
Onsdag 11.05 Vaulen J14
Bjerkreim J14
0-0 Vaulenbanen
Onsdag 11.05 Midtbygdens M39
Vaulen M39
3-3 Tau
Søndag 15.05 Madla J13-2 7er
Vaulen J13-2
3-5 ISS kunst Madla
Mandag 16.05 MIL J13
Vaulen J13-1
0-0 FiskåMølle-banen
Mandag 16.05 Vaulen A
Staal 2
5-4 Vaulenbanen
Onsdag 18.05 Varhaug J14-2
Vaulen J14
6-2 Varhaug kunst
Onsdag 18.05 Vaulen J13-2
Mastra J13
6-0 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 19.05 Viking G16-6
Vaulen G16
2-1 Vestbanen
Torsdag 19.05 Vaulen A
Buøy 2-0 Vaulenbanen
Torsdag 19.05 Vaulen C
Vardeneset 3
Uts Nye Hetlandsbanen
Lørdag 21.05 Vaulen B
Hjelmeland 6-2 Vaulenbanen
Mandag 23.05 Bryne G13-3
Vaulen G13
1-4 Aarbakkebanen
Tirsdag 24.05 Vaulen G16
Hjelmeland G16
3-2 Vaulenbanen
Tirsdag 24.05 Storhaug Vaulen B
2-4
EUREKA-banen
Onsdag 25.05 Vaulen J13-1
Hjelmeland J13
1-2 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 25.05 Vaulen J14
Klepp J14-2
2-3 Vaulenbanen
Onsdag 25.05 Sandnes Ulf 5
Vaulen C
2-7 Sandnes idr.park
Onsdag 25.05 Vaulen M39
Tjensvoll M39
5-4 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 26.05 Jarl Vaulen A
14:00
Jarlabanen
Mandag 30.05 Vaulen J13-1
Våganes J13-2
18:00 Nye Hetlandsbanen
Tirsdag 31.05 Madla G16-3
Vaulen G16
17:30 ISS KG Madla
Tirsdag 31.05 Vaulen B
Pol 20:00 Vaulenbanen
Onsdag 01.06 Vaulen G13
Orre G13
19:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 01.06 Vaulen M39
Kvitsøy M39
20:30 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 02.06 Vaulen J13-2
Finnøy J13
18:00 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 02.06 Vaulen C
Nærbø 2
21:00 ?
Fredag 03.06 Bogafjell J14-2
Vaulen J14
17:00 Bogafjellbanen
Tirsdag 07.06 Vaulen G16
Mastra G16
18:00 Vaulenbanen
Tirsdag 07.06 Vaulen A
Madla 2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 08.06 MIL J13-2
Vaulen J13-2
18:00 FiskåMølle
Onsdag 08.06 Vaulen J14
Egersund J14
19:30 Vaulenbanen
Onsdag 08.06 Bjerkreim G13
Vaulen G13
19:00 Vikeså kunst
Onsdag 08.06 Storhaug M39
Vaulen M39
20:00 ?
Torsdag 09.06 Mastra 2
Vaulen C
20:00 ?
Fredag 10.06 Hjelmeland J13-2
Vaulen J13-2
18:00 Hjelmeland kunst
Fredag 10.06 Randaberg 2
Vaulen A
19:00 Randaberg kunst
Lørdag 11.06 Suldal Vaulen B
14:00 Prestavikjo
Tirsdag 14.06 Vaulen B
Brodd 2
20:00 Vaulenbanen
Tirsdag 14.06 Jarl G16-2
Vaulen G16
20:00 Jarlabanen
Onsdag 15.06 Varhaug J14
Vaulen J14
18:00 Varhaug kunst
Onsdag 15.06
Vaulen J13-2
Tasta J13
18:30 Vaulenbanen
Onsdag 15.06 Hundvåg J13-2
Vaulen J13-1
18:30 PP-banen Hundvåg
Onsdag 15.06 Vaulen G13
Sandnes U G13-2
19:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 15.06 Vardeneset M39
Vaulen M39
20:30 Vardeneset
Torsdag 16.06 Vaulen A
Kvitsøy 19:00 Vaulenbanen
Torsdag 16.06 Vaulen C
Madla 5
21:00 ?
Mandag 20.06 Vaulen J13-2
Kvitsøy J13
18:00 Nye Hetlandsbanen
Tirsdag 21.06 Vaulen G16
Randaberg G16-2
18:00 Vaulenbanen
Tirsdag 21.06 Vaulen B
SIF 2
20:00 Vaulenbanen
Fredag 24.06 Finnøy Vaulen A 19:00 Leikvoll stadion
Mandag 27.06 Finnøy Vaulen B
20:15 Leikvoll (OC)
Torsdag 30.06 Vaulen A
Midtbygdens 19:00 Vaulenbanen
Torsdag 11.08 Vaulen A
Tjensvoll 19:00
Vaulenbanen
Mandag 15.08 Fiskå Vaulen B
20:00
FiskåMølle-banen
Mandag 22.08 Vaulen J13-1
Rennesøy J13-2
18:00 Nye Hetlandsbanen
Mandag 22.08 Vardeneset 2
Vaulen A 20:00 Vardeneset kunst 1
Tirsdag 23.08 Vaulen G16
Vidar G16-3
18:00 Vaulenbanen
Tirsdag 23.08 Vaulen B
Hinna 2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 24.08 Eiger J14
Vaulen J14
18:30 B&G-banen Hålå
Onsdag 24.08 Brodd J13
Vaulen J13-2
18:30 NSE Midjord
Onsdag 24.08 Vaulen G13
Klepp G13-2
19:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 24.08 Vaulen M39
Midtbygdens M39
20:30 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 25.08 Vaulen C
Figgjo 21:00 ?
Fredag 26.08 Vaulen A
Mastra 19:00 Vaulenbanen
Lørdag 27.08 Paradis Lane Cup
Lenke 10:00 Paradis Lane
Tirsdag 30.08 Randaberg G16-2
Vaulen G16
20:00 Randaberg KG
Tirsdag 30.08 Tjensvoll M39
Vaulen M39
20:00 Sørmarkå
Onsdag 31.08 Vaulen J13-2
Forus & G J13-3
19:00 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 01.09 Staal 2
Vaulen A 20:00 Jørpeland kunst
Mandag 05.09 Vidar J13
Vaulen J13-1
17:00 Kaph Lassa
Mandag 05.09 Hjelmeland Vaulen B
19:00 Hjelmeland kunst
Tirsdag 06.09 Vaulen G16
Staal G16-3
18:00 Vaulenbanen
Onsdag 07.09 Ålgård G13-4
Vaulen G13
18:30 Norw. Outlet-banen
Onsdag 07.09 Kvitsøy M39
Vaulen M39
19:15 Kvitsøy stadion
Torsdag 08.09 Buøy Vaulen A 19:00 Buøy stadion
Torsdag 08.09 Vaulen C
Vidar 3
21:00 ?
Mandag 12.09 Vaulen J13-1
MIL J13
18:00 Nye Hetlandsbanen
Mandag 12.09 Vaulen B
Storhaug 20:00 Vaulenbanen
Onsdag 14.09 Bjerkreim J14
Vaulen J14
18:30 Vikeså kunst
Onsdag 14.09 Vaulen G13
Bogafjell G13-3
18:30 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 14.09 Sola J13 7er
Vaulen J13-2
19:30 Hellestøbanen
Torsdag 15.09 Forus & G. G16-2
Vaulen G16
20:00 Knudamyrå KG 2
Fredag 16.09 Vaulen A
Jarl 19:00 Vaulenbanen
Mandag 19.09 Vaulen J13-2
Madla J13-2 7er
18:00 Nye Hetlandsbanen
Tirsdag 20.09 Vaulen G16
Vardeneset G16-2
18:00 Vaulenbanen
Onsdag 21.09 Hjelmeland J13
Vaulen J13-1
18:00 Hjelmeland kunst
Onsdag 21.09 Vaulen J14
Varhaug J14-2
19:30 Vaulenbanen
Onsdag 21.09 Vaulen M39
Storhaug M39
20:30 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 22.09 Pol Vaulen B
20:15 Stemmen
Torsdag 22.09 Vardeneset 3
Vaulen C
20:30 Vardeneset
Mandag 26.09 Mastra J13
Vaulen J13-2
19:00 Mosterøy kunst
Mandag 26.09 Madla 2
Vaulen A 20:00 ISS kunstgress
Tirsdag 27.09 Hinna G16-2
Vaulen G16
18:00 Wintershall Dea
Tirsdag 27.09 Våganes J13-2
Vaulen J13-1
19:00 Våganes kunst 2
Onsdag 28.09 Klepp J14-2
Vaulen J14
17:00 Klepp stadion
Onsdag 28.09 Vaulen G13
Bryne G13-3
19:00 Nye Hetlandsbanen
Torsdag 29.09 Vaulen A
Randaberg 2
19:00 Vaulenbanen
Torsdag 29.09 Vaulen C
Sandnes Ulf 5
21:00 ?
Lørdag 01.10 Vaulen B
Suldal 13:00 Vaulenbanen
Mandag 03.10 Vaulen J13-2
MIL J13-2
18:00 Nye Hetlandsbanen
Tirsdag 04.10 Vaulen G16
Viking G16-6
18:00 Vaulenbanen
Onsdag 05.10 Orre G13
Vaulen G13
17:30 Orre stadion
Onsdag 05.10 Vaulen J13-1
Hundvåg J13-2
19:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 05.10 Vaulen J14
Bogafjell J14-2
19:30 Vaulenbanen
Torsdag 06.10 Nærbø 2
Vaulen C
21:00 ?
Lørdag 08.10 Brodd 2
Vaulen B
13:00 EUREKA-banen
Søndag 09.10 Kvitsøy Vaulen A 13:00 Kvitsøy stadion
Torsdag 13.10 Vaulen C
Mastra 2
21:00 ?
Søndag 16.10 Vaulen A
Finnøy 14:00 Vaulenbanen
Mandag 17.10 Finnøy J13
Vaulen J13-2
18:15 Leikvoll stadion
Mandag 17.10 Rennesøy J13-2
Vaulen J13-1
18:30 Rennesøy fotballb.
Mandag 17.10 Madla 5
Vaulen C
21:00 Madla
Tirsdag 18.10 Hjelmeland G16
Vaulen G16
19:15 Hjelmeland KG
Onsdag 19.10 Vaulen G13
Bjerkreim G13
19:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 19.10 Egersund J14
Vaulen J14
19:00 B&G-banen
Fredag 21.10 Midtbygdens Vaulen A 19:00 Tau stadion
Mandag 24.10 Vaulen J13-2
Hjelmeland J13-2
18:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 26.10 Vaulen J14
Varhaug J14
19:30 Vaulenbanen
Onsdag 26.10 Sandnes U G13-2
Vaulen G13
18:30 Proaktiv-banen
Torsdag 27.10 Vaulen G16
Madla G16-3
20:00 Vaulenbanen
Mandag 31.10 Tasta J13
Vaulen J13-2
18:30 Stemmen
Tirsdag 01.11 Mastra G16
Vaulen G16
18:30 R.øy f.b - Vikevåg
Nov-des TBC Polturnering

Stemmen
Forkortninger: T=Treningskamp, KS=Kviaserien, I=Internkamp, OC= Obos Cup