2010
Trener: Endre Tangen
Arkiv
2020 & 2019
2018 & 2017 & 2016
2015 & 2014 & 2013
 2012 & 2011 & 2010
2009 & 2008 & 2007
2006 & 2005 & 2004
2003 & 2002
30.01 Buøy N Trening
0-0

90
90
90
61
90
31
42
90
90
90
59
48
29





















(Tom Arne Bø Pedersen i 90 minutter)
07.02 Vardeneset N Trening 0-1

90
90

58

24


90

90

74
90
90
90
90
82
32
















12.02 Brodd B Trening 0-4


90



54

64
90
36

90
71
45
90
70

90
65
45














(Rebaz Mirza og Gramos Gashi i 45 min.)
20.02 Buøy B Trening 2-0


66
85

45

75

45
50
45
90
45
90
45

90

90
90


24











Dale, Møller (Alex S Nilsen i 15 min.)
22.02 Hana B Trening 2-2

90
90


90




78
53
57
37

90

90

90
90


45











Dale 2 (Leif Pirinen i 90 minutter)
10.03 Ålgård B Trening 3-3

45
90
77

90
34
90
13
90
68

45
22
90

13
90

77
56














Jelsa, A Idsø 2
12.03 Brodd H Trening 3-2


59
90

90


85
90
90

81
45
90

90
90


45


45











Eidem, Berntsen, Fossmark
18.03 Ganddal H Trening 4-0

90
45


45
45
60
22
45
60


30
45
90
45
90
30
90
45
45

45











Jelsa 3, Kartevold(Mensur Hashani 23min)
05.04 Sola B Trening 0-1
45
71

90

45
45
90

90


27
27
45
90


63
90
63

27
90












09.04 Frøyland H Serie 3-2
90
90

90

90
19
90

71
13




90

1
90
77
90


89











Jelsa 2, Christiansen
11.04 Staal B NM-kval 1-0
90
90

90

90
32
90

90





90

1
58
89
90


90











Fossmark
16.04 Hana B Serie 5-3
90
90

90

90
26
90
17
83
64






90

90
73

7
90











Fossmark, Christiansen 2, Eidem, Berntsen
19.04 Klepp H NM-kval 1-2
90
18

90

90
72
90
30
90
5

85




90

90
60


69











Falnes
23.04 Havørn H Serie 1-0
90
90

90

90
22
90

68
68

90
22



90
7
90
83














Dale
30.04 Hinna B Serie 2-3
90
90

90

45
6
90

52
45






90
84
90
90

38
90











Jelsa, Christiansen
07.05 Klepp H Serie 2-3
88
90
90


89

90
19
60

1



90

90
60
90
71
2
30

30










Christiansen 2
12.05 Riska B Serie 5-1

90
8
82

80
5
85

10
26
15



90
10
90

75
75
90
80

64
15









A Idsø, Jelsa 2, Salthe 2
21.05 Vardeneset H Serie 1-2

90

90

83
7
90
28
29
61
7



90

90

76
62
90
83


14









A Idsø
27.05 Varhaug B Serie 2-3

90

90

86
11

65

79
25

4



90

90
25
90

90
90
65









Husvæg, Meling
08.06 Viking 2 B Serie 4-1

86

90

88
14
89


6
6

1

4
2
90

84
67
90
84
90
76
23









Jelsa, selvmål, Dale, Meling
14.06 Ålgård 2 H Serie 1-1

83

90

90

90
19
7
62




7

90
11
35
71
90
79
90
28
48









Christiansen
18.06 Egersund H Serie 1-7



90

90
28
90
79
62
28
21



90
15
83


62
90
69
90


7








Lima
25.06 Eiger B Serie 1-0
37


90

90

90
63
20

70



90

90
10
83
7

80
90

27


53






Fossmark
28.06 Bryne 2 B Serie 0-2



90


63
90
40
27
20
76
14


90

70

90
14

76
90

50


90






(A Idsøs gule kort ikke regnet hos kretsen)
01.07 Frøyland B Serie 1-2





90
15
90
75
82
8
90
90
3

90



90
87

90





90






Berntsen
31.07 Sola B Trening 1-1
45


90
4


90



90
90
77

90
86

90

90




45


45






Hauge (Alexander Surdal Nilsen i 58 min.)
09.08 Hana H Serie 2-1
90


90
12
89
31
90

89

90
90


90

1
78
1
90




59









Fossmark, Jelsa
13.08 Havørn B Serie 3-1
90


90

90
14




90
90


90

90
89
76
90


1





90





Jelsa 2, Vatland
19.08 Hinna H Serie 2-2
90


90
89


32

58

90
90
1


1
90

90
90


75





89
15




Fossmark, Jelsa
28.08 Klepp B Serie 3-4
90
90

90

90


14
76


90
14


20



90


76

90



90
70




Meling 2, Jelsa
30.08 Jarl H R-cup 2-6
90


45
45
45
25

55
65


90
25

90
65


76
35


55

35



45

83
14
7

Fossmark, Berge Gjellestad
02.09 Riska H Serie 3-2
90


90

90


50
90


90


90


19
90
71


71

40



90


19


Jelsa 2, Berge Gjellestad
10.09 Vardeneset B Serie 3-3
90


90
88
90


47
61

29
90


90
2

29

76


61

43



90


16


Staurland, Berntsen, T Idsø
17.09 Varhaug H Serie 8-4
90




70
20

70
90

76
90


90
20
90
76
90
90










14
14


Lyse 2, ØBG 2, MC, AD, Jelsa, Berntsen
27.09 Viking 2 H Serie 0-2
90


90
22
68
26


64


90



5
90
52
85
90




90



74


38


(Daniel Vatland utvist etter to gule)
04.10 Ålgård 2 B Serie 1-3
90


90
90
90
28

62
62


90




90
28
90
84



6







90


T Idsø
11.10 Bryne 2 H Serie 2-4
90


90
90
84
6

21
29


29


6
1
90

90
69



89




84


90


Dale, Christiansen
18.10 Egersund B Serie 1-4
90


90

45
10


80



10

90
90
90

45
80



57
33



90


90


Fossmark
23.10 Eiger H Serie 4-2
90


90
63

76
14

45


45
14

90
65
45


90



45
76



65

25
27
25

Jelsa, Vatland 2, Meling
02.11 Buøy N Pol 1-2
60


60


36


30



45

60
9
45

60
54



45
60





30

51
15
Staurland (2x30)
04.11 Tasta N Pol 2-1
60








30


60
30

60

60

60
60



52
60



52

8

60
8
Jelsa, Nilsen Gjøsund (2x30)
08.11 Siddis N Pol 3-0
60





30


60


30
60



60

60
60



53
30



60

37

60

Christiansen 2, Husvæg (2x30)
10.11 Vidar N Pol 1-3
60








60


60
57





57
60



60
60

30

60

60

36

Meling (2x30)
16.11 SIF 2 N Pol 1-4









45



60


19
60
60
60
56



60
57





60
60
44
19
Selvmål (2x30)
23.11 Hundvåg N Pol 3-2
60








60



60

60
60
60

60
15




60



60



60

Staurland 2, Jelsa (2x30) (E Tangen i 45)
25.11 Vardeneset N Pol 2-4





45
45

25
50


90
85

90
45
90






90
90



65

25

65

Meling, Hauge (TA Bø Pedersen i 90 min)
05.02 Riska H Serie x-x