MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST

C-laget 2019
(20.09.19) Vinneren av avdelingen blir med i kampen om det høythengende KM-gullet.
Mastra ble etterpåmeldt i sommer og spiller halv serie.
Klubbene arrangerer selv kampene internt underveis slik at kamptidspunktene blir satt kort tid i forveien.

TOPPSCORER 2019
#
Navn
Mål
1 Ole Wick Henriksen 23
2 Jean Gjelsten 10
3 Alexander Nilsen Surdal
9
4 Thomas Idsø
8
6 Tom Arne Bø Pedersen 7
6 Ole Bjørn Bredesen, Øystein Randeberg
6
7 Jarle Eike
5
8
Eric Ordaz, Eivind Staurland 4
9 Stian Lima, Simon Sakkestad 3
10 Espen Tore Refvik, Jone Holgersen, Sander Brathetland, Kjetil Aasland
2
11
Frode Lima, Lars Petter Grønvigh, Øystein Winsnes, Eivind Ankerheim, Suli El-Amrani, Sondre Bjøkne, Thomas Surdal Arnesen, selvmål
1

TERMINLISTE 2019
02.05
Sunde 1
H Serie
9-5 Holgersen, Gjelsten, Aasland, Eike 2, Ordaz, Staurland, Bredesen, F Lima
09.05 Tjensvoll.3
B Serie 5-3 Øystein Randeberg 2, Jarle Eike 2, Thomas Idsø
20.05 Vidar 3
B Serie
1-8 Eric Ordaz
27.05 Nærbø 3
H Serie 11-2 Gjelsten 3, ET Refvik 2, Randeberg, Bø Pedersen, Wick Henriksen 2, Grønvigh, Holgersen
17.06 Sandved
B Serie 1-4 Eivind Staurland
19.06 Brodd 4
H Serie 8-4 Ole Wick Henriksen 4, Eric Ordaz 2, Øystein Winsnes, Eivind Ankerheim
03.09 Tjensvoll.3
H Serie 10-5 Wick Henriksen 4, Gjelsten 2, Eike, Bø Pedersen, Bredesen, El-Amrani
19.09 Vidar 3
H Serie 5-2 Alexander Nilsen Surdal 2, Thomas Idsø, Ole Bjørn Bredesen, selvmål
26.09 Mastra 2
H Serie 12-3 Ole Wick Henriksen 3, Thomas Idsø 3, Tom Arne Bø Pedersen 2, Jean Andre Gjelsten 2, Stian Lima, Alexander Nilsen Surdal
01.10 Brodd 4
B Serie 7-2 Wick Henriksen 2, S Lima, Bredesen, Bø Pedersen, N Surdal, Randeberg
17.10 Sunde 1
B Serie 12-3 Ole Wick Henriksen 4, Thomas Idsø 2, Sander Brathetland 2, Ole Bjørn Bredesen, Kjetil Aasland, Stian Lima, Sondre Bjøkne
22.10 Sandved
H Serie 6-4 Nilsen Surdal 2, Wick Henriksen, Randeberg, Gjelsten, Bredesen
05.11 Nærbø 3
B Serie 6-2 Simon Sakkestad 2, Eivind Staurland 2, TA Bø Pedersen, JA Gjelsten
19.11 Hundvåg3
H KM 5-7 Alexander Nilsen Surdal 2, O Wick Henriksen, Thomas Idsø, Bø Pedersen
25.11 Hundvåg3
B KM 6-3 Wick Henriksen 2, Nilsen Surdal, Surdal Arnesen, Sakkestad, Randeberg

Menn
7'er
 
Lag
K
+/-
P
1
Vaulen 3
13
46
33
2
Sandved_2
13
20
27
3 Brodd 4 12 23
25
4
Vidar 3
13
26
22
5 Nærbø 3 13 -15 18
6
Mastra 2
7
-15
6
7 Tjensv. 3
12 -26 3
8 Sunde 1
13 -59 3


Sesongen 2019
Sesongen 2018

Sesongen 2017
Sesongen 2016
Sesongen 2015
Sesongen 2014
Sesongen 2013
Sesongen 2012
Sesongen 2011
Sesongen 2010
Sesongen 2009
Sesongen 2008
Sesongen 2007
Sesongen 2006
Sesongen 2005
Sesongen 2004
Sesongen 2003
Maratontabell