MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST




Noen å ikke hate
(27.05.25) A-laget har signert Mikael Krohn Næsheim fra Hinna. 2005-modellen har vært toppscorer for Hinna 2 de siste sesongene hvor han har 37 mål på 31 kamper. Han fikk sin A-debut for Hinna i 2022 og har tidligere spilt med Daniel Aarstad og Thomas Strand Grude. Mikael har ikke registrerte kamper i 2025.

Madland er offisielt klar


Etter å ha "signert" i festlig lag tidligere i vinter har nå endelig servietten gått i gjennom forbundets overgangssystem... Kjell Madland Jr. er nå offisielt spilleklar for veteranlaget. Kjell er det mange som kjenner som klubbens utstyrsansvarlige, men han er også en meget solid spillerkarriere bak seg. Blant annet spilte han for Sola i 3. divisjon. Kommende onsdag kan han debutere mot Tjensvoll.

Chokheli til Hundvåg

David Chokheli-Losnegård ga seg på A-laget etter forrige sesong. Nå er det klart at han har signert for 5. divisjonsklubben Hundvåg.