MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST


Spåkula
(11.06.21) Fristen for å melde seg på vår EM-konkurranse har nå gått ut, men kom tilbake for å sjekke poenggivingen senere.

Poengsystem:
Riktig gruppevinner: 1 poeng
Europamester: 2 poeng
Tapende finalist: 2 poeng
Toppscorer: 2 poeng
Mestscorende nasjon: 2 poeng

Maks poengsum: 14 poeng

Deltakere
Navn Gr A
Gr B Gr C Gr D Gr E Gr F Mes Fin Toppscorer Mål P
Jostein Jensen
ITA BEL ØST KRO SPA TYS TYS BEL Lukaku BEL 0
Øystein Winsnes
ITA BEL NED ENG SPA FRA BEL FRA Lukaku BEL 0
Vegard Ravndal
ITA BEL NED ENG SPA TYS ENG FRA Kane ENG 0
Simon Sakkestad
TYR BEL NED ENG SPA FRA FRA ENG Benzema FRA 0
Daniel Vatland
ITA BEL NED ENG SPA FRA ENG FRA Kane ENG 0
Harald Øksnevad
ITA DAN NED KRO SPA FRA FRA ITA Benzema SPA 0
Jack Aguera
SWI BEL NED KRO SPA POR POR BEL Lukaku BEL 0
Frode Lima
ITA RUS UKR ENG POL FRA FRA BEL Benzema UKR 0
Jarle Eike
ITA DAN UKR TSJ SPA FRA FRA TYS Kane TYS 0
Christian Tollefsen
ITA BEL NED ENG SPA TYS BEL POR Ronaldo BEL 0
Mourinho ITA BEL NED KRO POL FRA FRA KRO Jota BEL 0
Torbjørn Ankerheim
ITA BEL NED ENG SPA FRA FRA ENG Lukaku BEL 0
Benny SWI BEL NED KRO SPA POR POR KRO Kane BEL 0
Thor Erik Waage
ITA BEL NED KRO SPA TYS POR ITA Ronaldo POR 0
Morten Sivertsen
ITA BEL NED ENG SVE FRA FRA NED Mbappe SVE 0
Bent Lie
ITA BEL NED ENG SPA TYS ENG TYS Kane TYS 0
FASIT - - - - - - - - - - -

EM-Fantasy
Vaulen Beachboys-ligaen (MKXTKRZF) Nettside
Nr Navn Lag Poeng
1
Sondre Bjøkne Soddas 71
2
Jostein Jensen pilGRIMSBY 62
3 Martin MK Dons
56
4 Øystein Winsnes
Kjeften! 55
5
Nils Ivar Arefjord SK Ball
53
6 Jack Aguera Alba Alaba Alakazam 48
7
Daniel Ulven 46
8 Caroline Poyet Dreamteam
42
9 Sivert Erland
Strandløvene 36
10
Hege
Vauland 31
11
Jarle Eike Jossens drømmelag
23
12
Aleksander Berge bergea 16
13
Frode Lima Lima Chiefs
14

Programmet
Dag
Dato Lag - Lag # Kl Kanal
Fredag
11.6 Tyrkia - Italia A
21:00
NRK1
Lørdag 12.6 Wales - Sveits A 15:00 NRK1
Lørdag 12.6 Danmark - Finland B 18:00 NRK1
Lørdag 12.6 Belgia - Russland B 21:00 TV2
Søndag 13.6 England - Kroatia B 15:00 TV2
Søndag 13.6 Østerrike - Nord-Makedonia C 18:00 TV2
Søndag 13.6 Nederland - Ukraina C 21:00 NRK1
Mandag 14.6 Skottland - Tsjekkia D 15:00 TV2
Mandag 14.6 Polen - Slovakia E 18:00 NRK1
Mandag 14.6 Spania - Sverige E 21:00 TV2
Tirsdag 15.6 Ungarn - Portugal F 18:00 TV2
Tirsdag 15.6 Frankrike - Tyskland F 21:00 NRK1
Onsdag 16.6 Finland - Russland B 15:00 NRK1
Onsdag 16.6 Tyrkia - Wales A 18:00 NRK1
Onsdag 16.6 Italia - Sveits A 21:00 TV2
Torsdag 17.6 Ukraina - Nord-Makedonia C 15:00 NRK1
Torsdag 17.6 Danmark - Belgia B 18:00 TV2
Torsdag 17.6 Nederland - Østerrike C 21:00 TV2
Fredag 18.6 Sverige - Slovakia E 15:00 NRK1
Fredag 18.6 Kroatia - Tsjekkia D 18:00 NRK1
Fredag 18.6 England - Skottland D 21:00 TV2
Lørdag 19.6 Ungarn - Frankrike F 15:00 TV2
Lørdag 19.6 Portugal - Tyskland F 18:00 NRK1
Lørdag 19.6 Spania - Polen E 21:00 NRK1
Søndag 20.6 Sveits - Tyrkia A 18:00 TV2 Sp1
Søndag 20.6 Italia - Wales A 18:00 TV2
Mandag 21.6 Nord-Makedonia - Nederland C 18:00 TV2
Mandag 21.6 Ukraina - Østerrike C 18:00 TV2 Sp1
Mandag 21.6 Finland - Belgia B 21:00 NRK3
Mandag 21.6 Russland - Danmark B 21:00 NRK1
Tirsdag 22.6 Kroatia - Skottland D 21:00 NRK3
Tirsdag 22.6 Tsjekkia - England D 21:00 NRK1
Onsdag 23.6 Slovakia - Spania E 18:00 NRK2
Onsdag 23.6 Sverige - Polen E 18:00 NRK1
Onsdag 23.6 Tyskland - Ungarn F 21:00 TV2 Sp1
Onsdag 23.6 Portugal - Frankrike F 21:00 TV2
Lørdag 26.6 2A - 2B 8-d 18:00 NRK1
Lørdag 26.6 1A - 2C 8-d 21:00 TV2
Søndag 27.6 1C
- 3DEF 8-d 18:00 TV2
Søndag 27.6 1B - 3ADEF 8-d 21:00 NRK1
Mandag 28.6 2D - 2E 8-d 18:00 NRK1
Mandag 28.6 1F - 3ABC 8-d 21:00 TV2
Tirsdag 29.6 1D - 2F 8-d 18:00 TV2
Tirsdag 29.6 1E - 3ABCD 8-d 21:00 NRK1
Fredag 2.7 1F/3ABC - 2D/2E K1 18:00 NRK1
Fredag 2.7 1B/3ADEF - 1A/2C K2 21:00 TV2
Lørdag 3.7 2A/2B - 1C/3DEF K3 18:00 TV2
Lørdag 3.7 1E/3ABCD - 1D/2F K4 21:00 NRK1
Tirsdag 6.7 Vinner K2
- Vinner K1
S1 21:00 TV2
Onsdag 7.7 Vinner K4
- Vinner K3
S2 21:00 TV2
Søndag 11.7 Vinner S1
- Vinner S2
Fin 21:00 NRK1