MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST


Se gruppene i Obos Cupen
(21.07.21) Fra 20. juni var det lov å spille kamper igjen. Både A- og B-laget deltar i OBOS-cupen.
A-laget har havnet i avdeling med SIF 2, Storhaug og Tjensvoll. B-laget skal møte Kvitsøy, Lye og Madla 3.
Kampene skal være avviklet innen 31. august.
En oversikt med alle avdelingene finner man her!

Obos cup menn avdeling 1
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
02.07 Hovsherad - Varhaug 2-5 Hovsherad
06.07 Tonstad - Sokndal 4-0 Tonstad stadion
13.07 Tonstad - Hovsherad 1-6 Tonstad stadion
08.08 Varhaug - Tonstad 14:00 Varhaug kunst
13.08 Varhaug - Sokndal 19:00 Varhaug kunst
00.00 Sokndal - Hovsherad 00:00 -

Tabell
1.
Tonstad
5. Div
1 0 1
5-6 3p
3. Varhaug
4. Div 1 0 0 5-2 3p
3. Hovsherad 5. Div 1 0 1 8-6 3p
4. Sokndal 5. Div
0 0 1
0-4 0p

Obos cup menn avdeling 2
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
05.08 Voll 1
- Ålgård 19:00 Voll stadion
09.08 Ålgård - Rosseland 19:30 Rosseland kunst
12.08 Voll 1
- Rosseland 19:00 Voll stadion
00.00 Rosseland - Orstad 00:00 -
00.00 Orstad
- Voll 1
00:00 -
00.00 Orstad - Ålgård 00:00 -

Tabell
1.
Orstad
7. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Rosseland
4. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Voll 1
?. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Ålgård
4. Div 0 0 0 0-0 0p

Obos cup menn avdeling 3
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
29.06 Figgjo - Julebygda 3-0 Figgjo stadion
04.08 Orre - Gjesdal 19:00 Orre stadion
11.08 Orre - Julebygda 19:00 Orre stadion
00.00 Gjesdal
- Figgjo 00:00 -
00.00 Julebygda - Gjesdal 00:00 -
00.00 Figgjo - Orre 00:00 -

Tabell
1.
Figgjo
5. Div
1 0 0
3-0 3p
2. Gjesdal
6. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Orre 6. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Julebygda
5. Div 0 0 1 0-3 0p


Obos cup menn avdeling 4
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
30.06 Finnøy - Vats 94
3-5 Leikvoll stadion
05.07 Staal Jørpeland
- Finnøy 1
2-1 Jørpeland stadion
00.00 Vats 94
- Staal Jørpeland
00:00 -

Tabell
1.
Vats 94
6. Div
1 0 0
5-3 3p
2. Staal Jørpeland 1
?. Div 1 0 0 2-1 3p
3. Finnøy 1 5. Div 0 0 2 4-7 0p
4. Suldal *Trakk laget
6. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 5
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
30.06 Sandved - Riska 2-3 Sandved gress
05.08 Riska - Lura 20:00 Macron Miljøbane
12.08 Lura - Sandved 19:00 Lura stadion

Tabell
1.
Riska
4. Div
1 0 0
3-2 3p
2. Lura 4. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Sandved
5. Div 0 0 1 2-3 0p
4. Sandnes Ulf 2 *Trukket lag
7. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 6
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
01.07 Hana - Ganddal 4-3 Hanabanen
12.08 Havørn - Hana 20:00 Tananger stadion
19.08 Havdur - Hana 19:00 Tjelta stadion
00.00 Havørn
- Havdur 00:00 -
00.00 Ganddal - Havørn
00:00 -
00.00 Ganddal - Havdur 00:00 -

Tabell
1.
Hana
4. Div
1 0 0
4-3 3p
2. Havørn 5. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Havdur
4. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Ganddal
5. Div 0 0 1 3-4 0p


Obos cup menn avdeling 7
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
26.06 Klepp 1
- Frøyland 1-1 Frøyland stadion
13.08 Eiger - Havdur 2
19:00 Bøgh Hafsø
16.08 Eiger - Klepp 1
19:00 B&G-banen Hålå
20.08 Frøyland - Eiger 18:30 Frøyland stadion
00.00 Klepp 1
- Havdur 00:00 -
00.00 Havdur 2
- Frøyland 00:00 -

Tabell
1.
Klepp 1
4. Div
0 1 0
1-1 1p
2. Frøyland
4. Div 0 1 0 1-1 1p
3. Havdur 2
7. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Eiger 4. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 8
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
12.08
Tjensvoll - Storhaug 20:00 Sørmarka kunst
00.00 Vaulen 1
- Tjensvoll 00:00 Vaulenbanen
00.00 Storhaug - Stavanger 2
00:00 -
00.00 Stavanger 2
- Vaulen 1
00:00 -
00.00 Vaulen 1
- Storhaug 00:00 Vaulenbanen
00.00 Stavanger 2
- Tjensvoll 00:00 -

Tabell
1.
Stavanger 2
6. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Storhaug
6. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Tjensvoll
5. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Vaulen 1
4. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 9
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
29.06 Vaulen 2
- Lye Uts Vaulenbanen
10.08 Madla 3
- Lye 20:00 ISS kunst
12.08 Kvitsøy - Madla 3
20:00 Kvitsøy stadion
26.08 Vaulen 2
- Madla 3
20:00 Vaulenbanen
00.00 Lye - Kvitsøy 00:00 -
00.00 Kvitsøy - Vaulen 2
00:00 -

Tabell
1.
Kvitsøy
5. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Lye
6. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Madla 3
6. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Vaulen 2
6. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 10
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
01.07 Madla 2
- Hundvåg 2-1 Madla stadion
17.08 Madla 2
- Jarl 20:00 Madla stadion
00.00 Hundvåg - Buøy 00:00 -
00.00 Jarl - Hundvåg 00:00 -
00.00 Buøy - Madla 2
00:00 -
00.00 Madla 2
- Hundvåg 00:00 -
00.00 Buøy - Jarl 00:00 -

Tabell
1.
Madla 2
5. Div
1 0 0
2-1 3p
2. Buøy
5. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Jarl
5. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Hundvåg 4. Div 0 0 1 1-2 0p


Obos cup menn avdeling 11
Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
01.07 Bjerkreim - Brusand 2-2 Vikeså kunst
10.08 Austrått - Bjerkreim 19:00 Iglemyr gras
16.08 Bjerkreim - Bakke 19:30 Vikeså kunst
19.08 Brusand - Bakke 19:00 Brusand stadion
00.00 Bakke - Austrått 00:00 -
00.00 Austrått - Brusand 00:00 -

Tabell
1.
Bjerkreim
6. Div
0 1 0
2-2 1p
2. Brusand
5. Div 0 1 0 2-2 1p
3. Austrått 4. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Bakke 6. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 12

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
29.06 Brodd 2
- Bogafjell 0-8 Bogafjell kunst
09.08 Helleland - Bogafjell 19:30 Helleland skule
14.08 Forus & Gausel
- Helleland 15:00 Knudamyra kunst
17.08 Helleland - Brodd 2
19:00 Helleland skule
00.00 Bogafjell - Forus & Gausel
00:00 -
00.00 Brodd 2
- Forus & Gausel
00:00 -

Tabell
1.
Bogafjell
5. Div
1 0 0
8-0 3p
2. Helleland
6. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Forus & Gausel
5. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Brodd 2
5. Div 0 0 1 0-8 0p


Obos cup menn avdeling 13

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
05.08 Randaberg 2
- Midtbygdens 20:00 Randaberg kunst
13.08 Midtbygdens - Kåsen 19:00 Tau stadion
26.08 Randaberg 2
- Kåsen 20:00 Randaberg kunst

Tabell
1.
Randaberg 2
5. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Kåsen
5. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Midtbygdens
5. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Brodd 3 *Trakk laget
6. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 14

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
09.08 Randaberg - Dirdal
19:00 Randaberg stadion
11.08 Våganes - Randaberg 20:00 Våganes kunst
13.08 Randaberg - Mastra 18:00 Randaberg stadion
13.08 Dirdal - Våganes
19:00 Oltedal stadion
00.00 Mastra - Dirdal 00:00 -
00.00 Våganes - Mastra 00:00 -

Tabell
1.
Dirdal
6. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Mastra
5. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Randaberg
4. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Våganes 6. Div
0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 15

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
12.08 Djerv 1919 2
- Skjold 20:00 Djervbanen
16.08 Etne - Djerv 1919
19:00 Etne stadion
24.08 Skjold - Etne 19:00 Grinde gras

Tabell
1.
Djerv 1919 2
4. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Etne
5. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Skjold
4. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Ølen *Trakk laget
5. Div 0 0 0 0-0 0p


Obos cup menn avdeling 16

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
24.06 Moster/Bremnes - Stegaberg 2
7-1 Moster gras
10.07 Stegaberg 2
- Rubbestadnes 1-5 Frakkagjerd stadion
10.08 Moster/Bremnes - Ølen 2
19:00 Moster gras
13.08 Ølen 2
- Stegaberg 2
19:00 SR-B stadion Ølen
16.08 Ølen 2
- Rubbestadnes
20:00 SR-B stadion Ølen
00.00 Rubbestadnes - Moster/Bremnes 00:00 -

Tabell
1.
Moster/Bremnes
6. Div
1 0 0
7-1 3p
2. Rubbestadnes
5. Div 1 0 0 5-1 3p
3. Ølen 2 6. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Stegaberg 2
7. Div 0 0 2 2-12 0p


Obos cup menn avdeling 17

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
29.06 Vedavåg Karmøy
- Torvastad 1-4 Sletten kunst
30.07 Torvastad - Kopervik 18:00 Torvastad gras
09.08 Kopervik - Falkeid 18:00 Åsebøen stadion
12.08 Falkeid 1
- Vedavåg Karmøy
19:00 Tysværvåg gras
16.08 Falkeid 1
- Torvastad 19:00 Tysværvåg gras
19.08 Vedavåg Karmøy
- Kopervik 20:00 Sletten kunst

Tabell
1.
Torvastad
5. Div
1 0 0
4-1 3p
2. Kopervik
4. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Falkeid
6. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Vedavåg Karmøy
5. Div 0 0 1 1-4 0p


Obos cup menn avdeling 18

Kamper
DATO HJEMMELAG - BORTELAG KL/RES
Arena
00.00 Nord - Djerv 1919 1
00:00 -
00.00 Haugar - Avaldnes 00:00 -
00.00 Djerv 1919 1
- Haugar 00:00 -
00.00 Avaldsnes - Nord 00:00 -
00.00 Nord - Haugar 00:00 -
00.00 Avaldsnes - Djerv 1919 1
00:00 -

Tabell
1.
Avaldsnes
5. Div
0 0 0
0-0 0p
2. Djerv 1919
?. Div 0 0 0 0-0 0p
3. Haugar
5. Div 0 0 0 0-0 0p
4. Nord
5. Div 0 0 0 0-0 0p

Gruppespillet må være ferdigspilt til 31. august. Se regler her!
De 18 avdelingsvinnerne går videre til et mellomspill. Seks grupper á tre lag.

Gruppevinnerne og de to beste toerne går til kvartfinaler. Så blir det ren cup frem til finalen.