MENY
NYHETER
A-LAGET
ANDRE LAG
INTERAKTIVT
ARKIV
GJESTEBOK
E-POST


Kampkalender
(08.06.21) Fotballen har startet å rulle igjen med kamper. Vi har sjekket ut serieprogrammet til lagene fra ungdoms- og senioravdelingen.

SKAL PÅ LANGTUR: Jenter 13 og trener Camilla Løining Sjøthun har bortekamper mot Bjerkreim og Egersund.

Forklaring
De forskjellige lag er inndelt i fargekoder.
Endringer kan forekomme, men var ajour 8. juni.

Kampkalender
Dag Dato Hjemmelag Bortelag Kl Arena
Onsdag 02.06 Vaulen G13-1
SIF G13
18:00 Viking trening
Mandag 07.06 Staal G13
Vaulen G13-1
18:00 Jørpeland hovedb.
Onsdag 09.06 Vaulen J17 Brodd J17 18:30 Vaulenbanen
Tirsdag 15.06 Finnøy J17
Vaulen J17
18:30 Leikvoll stadion
Onsdag 23.06 MIL G19 Vaulen G19 19:30 Tau stadion
Mandag 16.08 Hundvåg G13
Vaulen G13-1
17:00 Hundvåg (Sport 1)
Mandag 16.08 Madla G13-3
Vaulen G13-2
17:00 ISS kunst B
Mandag 16.08 Vaulen G16
Brodd 2
18:00 Vaulenbanen
Mandag 16.08 Lura 2 Vaulen B 20:00 Lura stadion
Tirsdag 17.08 Vaulen J17
Staal J17-2
18:00 Vaulenbanen
Onsdag 18.08 Vaulen G19
Hana G19
18:30 Vaulenbanen
Torsdag 19.08 Vaulen J13
Vidar J13
18:30 Vaulenbanen
Mandag 23.08 Vaulen J13
Randaberg J13-2
18:30 Vaulenbanen
Mandag
23.08 Vaulen B
Gjesdal 20:00 Vaulenbanen
Tirsdag 24.08 Randaberg J17-2
Vaulen J17
18:00 Randaberg kunst
Tirsdag 24.08
Vaulen G16
Randaberg G16-2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 25.08 Vaulen G13-2
Nærbø G13-3
18:30 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 25.08 Bogafjell G19
Vaulen G19
20:00 Bogafjellbanen
Onsdag 25.08 Vardeneset 3
Vaulen C
21:00 -
Søndag 29.08 Vaulen G13-1
Sola G13
15:00 Vaulenbanen
Mandag 30.08 Lura J13
Vaulen J13
17:00 Lura stadion
Mandag 30.08 Madla 4
Vaulen C
20:30 -
Tirsdag 31.08 Hinna G16-5
Vaulen G16
20:00 Hinna stadion (NSE)
Tirsdag
31.08 Vaulen A
Egersund 2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 01.09 Vaulen G13-1
Hinna G13-2
18:00 Viking trening
Onsdag 01.09 Vaulen G19
Madla G19-4
18:30 Vaulenbanen
Onsdag 01.09 Vidar 5
Vaulen B
20:00 Lassa (KAPH)
Fredag 03.09 Hjelmeland J17
Vaulen J17
19:00 Hjelmeland kunst
Mandag 06.09 Vaulen J13
Ganddal J13-2
17:00 Vaulenbanen
Mandag 06.09 Vaulen A
Sandnes Ulf 2
20:00 Vaulenbanen
Tirsdag 07.09 Vaulen B
Hinna 2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 08.09 Forus & G. G13
Vaulen G13-1
17:00 Knudamyra kunst 1
Onsdag 08.09 Austrått G13-2
Vaulen G13-2
17:00 Iglemyr gras
Onsdag 08.09 Vaulen G19
Klebe G19
18:30 Vaulenbanen
Onsdag 08.09 Vaulen C
Sandved 2
21:00 Vaulenbanen
Torsdag 09.09 Vaulen J17
SIF/Tjensvoll J17
18:00 Vaulenbanen
Fredag 10.09 Klepp Vaulen A
19:00 Klepp stadion
Mandag 13.09 Vaulen G13-2
Nærbø G13
18:30 Nye Hetlandsbanen
Mandag 13.09 Bjerkreim J13
Vaulen J13
18:30 Vikeså stadion
Mandag 13.09 Bogafjell 2
Vaulen B
20:00 Bogafjellbanen
Tirsdag 14.09 Staal G16-2
Vaulen G16
20:00 TF Banen
Onsdag 15.09 Vaulen G13-1
Vidar G13
17:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 15.09 Vaulen C
Randaberg 3
21:00 Vaulenbanen
Torsdag 16.09 Hundvåg J17
Vaulen J17
18:00 Hundvåg (Sport1)
Søndag 19.09 Brodd J17
Vaulen J17
19:30 Midjord (NSE)
Mandag 20.09 Vaulen J13
Forus & G J13-2
17:00 Vaulenbanen
Mandag 20.09 Vardeneset G13-4
Vaulen G13-2
18:30 Vardeneset (Helgø)
Mandag
20.09 Vaulen A
Sola 2
20:00 Vaulenbanen
Tirsdag 21.09 Vaulen B
Dirdal 20:00 Vaulenbanen
Onsdag 22.09 Vardeneset G13
Vaulen G13-1
17:00 Vardeneset (Helgø)
Onsdag 22.09 Vaulen G19
Voll G19
18:00 Vaulenbanen
Onsdag 22.09 Vaulen C
Nærbø 3
21:00 Vaulenbanen
Torsdag 23.09 Vaulen G16
Hjelmeland G16
20:00 Vaulenbanen
Fredag 24.09 Nærbø Vaulen A
19:00 Loen 1
Mandag 27.09 Vaulen G13-2
Hinna G13-4
17:00 Nye Hetlandsbanen
Mandag 27.09 Sandved J13-2
Vaulen J13
17:00 Sandved gress
Mandag
27.09 Riska 2
Vaulen B
20:00 Riska stadion
Tirsdag 28.09 Vaulen J17
Finnøy J17
18:00 Vaulenbanen
Onsdag 29.09 Vaulen G13-1
Randaberg G13
17:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 29.09 Vardeneset G19-2
Vaulen G19
20:00 Vardeneset kunst
Torsdag 30.09 Vardeneset G16-3
Vaulen G16
18:00 Vardeneset (Helgø)
Torsdag 30.09 Vidar 3
Vaulen C
20:30 -
Fredag 01.10 Vaulen A
Ålgård 19:00 Vaulenbanen
Søndag 03.10 Vaulen B
Ganddal 2
14:00 Vaulenbanen
Mandag 04.10 Sandved G13-2
Vaulen G13-2
18:30 Sandved kunst
Mandag 04.10 Vaulen J13
Varhaug J13
18:30 Vaulenbanen
Tirsdag 05.10 Vaulen G16
Sunde G16
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 06.10 Viking G13
Vaulen G13-1
17:00 Vestbanen
Onsdag 06.10 Vaulen G19
Egersund G19
18:30 Vaulenbanen
Torsdag 07.10 Staal J17-2
Vaulen J17
18:00 Vaulenbanen
Torsdag 07.10 Vidar 4
Vaulen C
20:30 -
Fredag 08.10 Varhaug Vaulen A
19:00 Varhaug kunst 1
Onsdag 18.10 Vaulen G13-1
Hinna G13
17:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 18.10 Egersund J13-2
Vaulen J13
18:30 Bakkebø
Tirsdag 19.10 Vaulen G16
Jarl G16-2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 20.10 Vaulen G13-2
Forus & G. G13-3
17:00 Nye Hetlandsbanen
Onsdag 20.10 Sola G19-2
Vaulen G19
20:00 Sola (SR-Bank Mini)
Torsdag 21.10 Vaulen J17
Randaberg J17-2
18:00 Vaulenbanen
Fredag 22.10 Vardeneset Vaulen A
19:00 Vardeneset kunst 1
Mandag 25.10 Vaulen G13-2
Madla G13-3
17:00 Nye Hetlandsbanen
Mandag 25.10 Vaulen J13
Havdur J13-2
18:30 Vaulenbanen
Tirsdag 26.10 Brodd G16-2
Vaulen G16
20:15 Midjord (NSE)
Onsdag 27.10 Brodd G13
Vaulen G13-1
18:30 Midjord (NSE)
Onsdag 27.10 Vaulen G19
Ganddal G19
18:30 Vaulenbanen
Torsdag 28.10 Vaulen J17
Hjelmeland J17
18:00 Vaulenbanen
Mandag 01.11 Vaulen A
Vidar 2
20:00 Vaulenbanen
Onsdag 03.11 Figgjo J13-2
Vaulen J13
18:00 Figgjo stadion
Onsdag 03.11 Nærbø G13-3
Vaulen G13-2
18:30 Loen 1
Onsdag 03.11 Hundvåg G19
Vaulen G19
20:00 Hundvåg (Fakta)
Fredag 05.11 SIF/Tjensvoll J17
Vaulen J17
18:00 SIF kunstgress 1
Fredag 05.11 Eiger Vaulen A
19:00 Bøgh Hafsø
Mandag 08.11 Vardeneset G16-3
Vaulen G16
18:00 Vardneset (Helgø)
Onsdag 10.11 Vaulen G19
Tjensvoll G19
18:30 Vaulenbanen
Torsdag 11.11 Vaulen J17
Hundvåg J17
18:00 Vaulenbanen
Fredag 12.11 Frøyland Vaulen A
19:00 Frøyland stadion
Onsdag 17.11 Forus & G. G19
Vaulen G19
20:00 Knudamyra kunst 1
Fredag 19.11 Vaulen A
Lura 19:00 Vaulenbanen
Fredag 26.11 Rosseland Vaulen A
19:00 Rosseland kunstg